facebook

RK Stolarka - tworzymy jakość

RK Stolarka - tworzymy jakość

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą firmę RK Stolarka z siedzibą w Gierałtowicach w województwie śląskim, która od ponad 25 lat funkcjonuje i rozwija się na rynku krajowym i zagranicznym.

Głównym profilem naszej firmy jest stolarka meblowa i budowlana. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów ceniących sobie piękno w oprawie retro, jak i tych którzy spoglądają na świat przez pryzmat nowoczesnego wzornictwa.

Oferujemy naszym Klientom meble i usługi wysokiej jakości współpracując z najlepszymi i sprawdzonymi producentami takimi jak: Egger, Pfleiderer, Blum, Hetich, Grasshopper, itp.

Naszą pracę wyróżnia staranność i dokładność wykonania najmniejszych detali, dzięki zastosowaniu najnowszych technik oraz profesjonalnego sprzętu CNC jesteśmy w stanie łączyć ze sobą różne materiały takie jak: drewno, aluminium, szkło akcentując je wyrafinowanym oświetleniem.

Odstępując od standardów zyskaliśmy grono klientów, którzy cenią sobie indywidualne podejście w kwestii projektu i wykonania. 

Zapewniamy kompleksową obsługę i fachowe doradztwo zaczynając od projektu (możliwość przygotowania wizualizacji 3D), aż po transport i profesjonalny montaż.

Dajemy Państwu również możliwość zakupu markowych sprzętów AGD (BOSCH, SIEMENS, MIELE, itp.) wraz z ich zabudową.

Nasze realizacje są naszą wizytówką, dlatego angażujemy się w pełni w każde zlecenie.

Zapraszamy do współpracy


Udostępnij: